תפריט
עמוד הבית> מוצרי הבית – לקטופיל

מוצרי הבית – לקטופיל


סדרת לקטופיל הינה סדרה טיפולית המאפשרת התחדשות, הזנה ושיפור יכולת ההגנה הטבעית של העור. סדרת לקטופיל, הכוללת תחליב סבון טיפולי, תחליב גוף טיפולי, קרם ידיים טיפולי, שמפו ומסכה לטיפול נגד קשקשים. המוצרים מכילים קומפלקס ייחודי של חומצה לקטית ומרכיבי לחות המופקים מחלב. מרכיבים אלה מסייעים בתהליך ההתחדשות של העור ומזינים אותו. סדרת לקטופיל בעלת רמת חומציות pH 3.5 לשמירה על המעטפת החומצית של העור ולהגנה מפני זיהומים. הסדרה מיועדת לשימוש יומיומי לטיפול בעור עדין, יבש ומגורה.


תחליב סבון טיפולי


תחליב סבון טיפול לעור עדין, יבש ומגורה. מתאים לשימוש יומיומי בהתאם לצורך ויעיל בטיפול בעור יבש.
תחליב הרחצה לקטופיל הוא סבון גוף לעור רגיש המכיל נוסחה ייחודית המבוססת על חומצה לקטית ומרכיבי לחות המופקים מחלב ובעל רמת חומציות של 3.5 pH, בונה ומשקם את העור ומחזיר אותו לרמת החומציות הטבעית שלו ומונע יובש בעור. אושר לשימוש על ידי האגודה הישראלית לסוכרת.
מעבר להיותו סבון גוף לעור יבש, מדובר במוצר היפואלרגני אשר הוכח מחקרית לעור רגיש. מתאים גם לתינוקות מגיל לידה וגם לתינוקות הסובלים מתפרחת חיתולים.

קרם גוף טיפולי


קרם גוף טיפולי להקלה מיידית בעור עדין, יבש ומגורה.
לקטופיל הוא קרם גוף לעור יבש אשר מכיל נוסחה ייחודית של מרכיבי לחות וחומצה לקטית המופקים מחלב ברמת חומציות של pH 3.5, המסייעת ליכולת ההגנה הטבעית של העור.
מתאים לשימוש יום יומי ולטיפול בעור יבש, המסייע בשיקום סדקים בעור הנגרמים מיובש ופגעי אוויר, שומר על לחות וגמישות העור, מרגיע ומשפר את עור הגוף ומעניק לו הגנה, רכות, גמישות והזנה.
מאושר לשימוש על ידי האגודה הישראלית לסוכרת
היפואלרגני, הוכח מחקרית לעור רגיש.

קרם ידיים טיפולי


קרם ידיים טיפולי ליובש וסדקים, המכיל נוסחה מיוחדת של חומצה לקטית ומרכיבי לחות המופקים מחלב ברמת 3.5 pH .
מתאים במיוחד לעור ידיים עובדות ולסובלים מעור יבש וסדוק בכפות הידיים.
לקטופיל קרם ידיים שומר על לחות וגמישות העור, עוזר בשיקום סדקים בעור הנגרמים מיובש, עבודה ופגעי אוויר.
מרגיע ומשפר את עור הידיים ומעניק לו הגנה, רכות, גמישות והזנה.
אושר לשימוש על ידי האגודה הישראלית לסוכרת
היפואלרגני, הוכח מחקרית לעור רגיש.

שמפו טיפולי נגד קשקשים


שמפו המתאים לשימוש יומיומי, משלב שני מרכיבים פעילים בעלי יעילות מדעית מוכחת לטיפול והגנה מפני קשקשים (Zinc pyrithione  ו-Climbazole) ובשילוב עם נוסחה בלעדית ורכיבים המופקים מחלב. השימוש בשמפו מזין את שורשי השיער ומסייע להגנה ולשיקום עור הקרקפת, הוא בעל ניחוח עדין ונעים הנשאר לאורך זמן ומותיר את השיער רך, מלא ברק ונעים למגע. מתאים גם לילדים החל מגיל שנתיים.

מסכה טיפולית נגד קשקשים


מסכה המתאימה לשימוש יומיומי,  מכיל שילוב של שני מרכיבים פעילים בעלי יעילות מדעית מוכחת לטיפול ומניעה של קשקשים, Zinc pyrithione ו- Climbazole, בתוספת של קומפלקס מרכיבים מרככים וויטמינים  B3 ו- B5  החודרים לתוך השערה, מזינים אותה מהשורש, מחזירים לשיער את הלחות והברק.
השימוש במסכה מותיר את השיער קל יותר לסידור, ללא קשרים ובעל מראה זוהר. מתאים גם לילדים החל מגיל שנתיים.

מגוון המוצרים בכל נקודת מכירה נתון להחלטת הקופה או רשתות הפארם